-->

16 Aralık 2015 Çarşamba

Frederik Pohl - Çıkış Kapısı (Hiçi Destanı 1)

Kitap Adı:Çıkış Kapısı (Hiçi Destanı 1)
Yazar:Frederik Pohl
Yayınevi:Kavram Yayınları BilimKurgu:3
Baskı Tarihi:Ekim 1995
Sayfa:315
Format:Epub,Pdf.
Kaynak:Kendi taramam (niggerman taraması)
Açıklama:İlk önce Buradan üye olunuz...Sonra aşağıdaki linke tıklayarak kitabı indirebilirsiniz.
İndirme Linki:Frederik Pohl - Çıkış Kapısı (Hiçi Destanı 1)
Not:Kitap pdf olarak eksiksiz ve tam metindir.Epub olarak bazı kısımlarda noksanlıklar olabilir.Ancak bu okumaya engel değildir.Düzeltme işi çok vakit aldığından ilerde düzeltme imkanı olursa o şekilde tekrar paylaşıma açabilirim.Hayırlı okumalar.Yorumunuzu esirgemeyiniz.Ve beğendiyseniz beğen tuşuna basıp paylaşınız.
Kitap Hakkında:Pohl, Çıkış Kapısı'nı 1977'de yazdı. Çıkış Kapısı’nın anti-kahramanı Robinette Broadhead, suçlu vicdanını bir türlü rahatlatamayan bir kişidir. Hiçiler ise, haklarında doğru dürüst bilgi olmayan uzaylılar. Dünya, çoktandır kendi kendisine yetemez olmuştur. Çıkış Kapısı, insanların yaşamlarıyla kumar oynadıkları bir yerdir. Çünkü, bir kez çıktıktan sonra ya ölü dönüyorsunuz ya da zengin. Ama oynamadan kazanıp kazanamayacağını, sonucun ne olacağını kim bilebilir ki?
Çıkış Kapısı, Hiçi Destanı üçlemesinin ilk kitabıdır. Pohl, İkincide, ilk kitapta anlattıklarını teknik bazda geliştirir: “Mavi Ufkun Ötesinde”. Üçüncü kitap, “Hiçi İle Buluşma” artık düğümün çözülüşüdür.
Siteyi beğendiyseniz katkıda bulunun,üye olun,beğen butonlarını kullanın.Buradan üye olunuz...

4 yorum :

 1. Kolay gelsin
  şifre istiyor

  iyi çalışmalar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir yanlışlık oldu herkesten özür.Linkler düzeltildi.Sorunsuzca iniyor dosyalar.İyi okumalar herkese.

   Sil
 2. İnanır mısınız paylaşımlarınızı sabırsızlıkla ve heyecanla takip ediyorum. Ve beklediğime de haddinden fazla değiyor doğrusu. Çok teşekkür ederim, emeklerinize ve o güzel yüreğinize sağlık. Saygılar, sevgiler...

  YanıtlaSil
 3. harika.arayıp da bulamamıştım.teşekkürler.

  YanıtlaSil