-->

14 Ağustos 2015 Cuma

Steven Spielberg - Buluşma

Kitap Adı:Buluşma
Yazar:Steven Spielberg
Yayınevi:Alltın Kitaplar
Baskı Tarihi:Ağustos 1978
Sayfa:270
Format:Epub,Pdf,txt.
Kaynak:Kendi taramam (niggerman taraması)
İndirme Linki:Steven Spielberg - Buluşma
Not:Kitap pdf olarak eksiksiz ve tam metindir.Epub ve txt olarak bazı kısımlarda noksanlıklar olabilir.Ancak bu okumaya engel değildir.Düzeltme işi çok vakit aldığından ilerde düzeltme imkanı olursa o şekilde tekrar paylaşıma açabilirim.Hayırlı okumalar.Yorumunuzu esirgemeyiniz.Ve beğendiyseniz beğen tuşuna basıp paylaşınız.
Kitap Hakkında:Kitap ünlü yönetmen steven spielberg tarafından yazıldı.Aynı adla 1977 yılında filminide çekti.Uzaylılar'a,ufo'lara yaklaşımı,anlatım biçimi bilimsel gözlemlere dayandığı için benzerlerinden ayrılmakta.Film dönemin ünlü ufo uzmanı J.Alan Hynek danışmanlığında çekildi.
Kitap için yazdığı önsözden alıntı;Çoğu okuyucu. Buluşma (Close Encounters of the Third Kind-Üçüncü Türün Yakın Rastlaşması) adlı bu kitabı okuyup bitirdikten sonra, bunun yalnızca bir öykü olduğu izlenimine kapılacaktır. Gelip geçici, anlatılmış bitmiş bir öykü... Ancak fantaziyle gerçekten olabilirlik arasındaki o hassas sınır nerede başlar, nerede biter? Bir zamanlar denizaltılar, uçaklar ve aya yolculuk yalnızca Jules Verne'in o fantazi dünyasının ürünleriydi. Ve de çoğumuz yaşam süresinde, bunların hayâl ürünü olmaktan çıkıp günümüz dünyasının gerçeklerine dönüştüğüne tanık olduk....
Siteyi beğendiyseniz üye olunuz,oldurunuz;Buradan üye olabilirsiniz...

2 yorum :

  1. Ellerinize sağlık, yine mest edici kitaplarla bizleri sevindiriyorsunuz sevgili Niggerman. Çok teşekkür ederim.

    YanıtlaSil
  2. Nasıl indireceğiz? Telefondan beceremedim. Paylaşım için teşekkürler.

    YanıtlaSil