-->

8 Kasım 2015 Pazar

Arhur C.Clarke - Şafak Projesi Phobos (Kurgu-Bilim Dizisi 7)

Kitap Adı:Şafak Projesi Phobos
Yazar:Arhur C.Clarke
Yayınevi:Başkan Yayınları (Kurgu-Bilim Dizisi:7)
Baskı Tarihi:1983
Sayfa:198
Format:Epub,Pdf.
Kaynak:Kendi taramam (niggerman taraması)
Açıklama:İlk önce Buradan üye olunuz...Sonra aşağıdaki linke tıklayarak kitabı indirebilirsiniz.
İndirme Linki:Arhur C.Clarke - Şafak Projesi Phobos (Kurgu-Bilim Dizisi 7)
Not:Kitap pdf olarak eksiksiz ve tam metindir.Epub olarak bazı kısımlarda noksanlıklar olabilir.Ancak bu okumaya engel değildir.Düzeltme işi çok vakit aldığından ilerde düzeltme imkanı olursa o şekilde tekrar paylaşıma açabilirim.Hayırlı okumalar.Yorumunuzu esirgemeyiniz.Ve beğendiyseniz beğen tuşuna basıp paylaşınız.
Kitap Hakkında:Yirmiüçüncü Yüzyılda... Mars’ta, aralarında Dünya’nın en parlak zekâlarının da bulunduğu bir grup insan, gezegenin yüzünü değiştirmek amacıyla savaşım veriyorlardı. ... Son birkaç haftada bu bitkiler nasılda büyümüştü!.. Şimdi boyları bir insan boyundan çok daha yüksekti. Gibson, bunların bir kısmının normal büyüme olduğunu kabul etse de diğer etkenin yapay güneş “Phobos” olduğunu çok iyi biliyordu. “Şafak Projesi” tüm hızıyla yaşıyordu. ... Zamanla Phobos gökyüzünde yavaş yavaş kaybolurken, bu kez Güneş yükselmeye başladı. Güneş en tepeye çıkınca, “Phobos” onun yanında daha sönük kaldı. Ama yine de görevini yerine getirecek kadar parlaktı ve bin yıl süreyle Mars gecelerini aydınlatacaktı...
Arkadaşlar üye olmak zor bir şey değil.Azıcıkta sizin katkınız olsun.Hep birlikte güzel bir ortam oluşsun diye uğraşıyoruz.Bu süreç 5 saniye sürmez.Aşağıdaki linke tıklamanız yeterli.Facebook hesabı olan herkes sitemize katılabilir.
Siteyi beğendiyseniz katkıda bulunun,üye olun,beğen butonlarını kullanın.Buradan üye olunuz...

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder