-->

27 Haziran 2015 Cumartesi

Süper Korku çizgiroman dergisi Sayı 7 Şubat 2000

Dergi Adı:Süper Korku çizgiroman dergisi Sayı 7
Sahibi:Ali Recan
Yayın Yönetmeni:Ali Recan
Baskı Tarihi:Şubat 2000
Sayfa:71
Format:Pdf,cbr
Kaynak:Kendi taramam (niggerman taraması)
İndirme Link:Süper Korku çizgiroman dergisi Sayı 7 Şubat 2000
Not:Dergi pdf ve cbr olarak eksiksiz ve tam metindir.Dosya boyutu pdf olarak taramanın daha kaliteli olması amacıyla yüksek tutulmuştur.Cbr olarak kaliteyi biraz düşürüp Daha ufak bir dosya boyutu yapıldı.Hatamız olduysa affola.Hayırlı okumalar.Yorumunuzu esirgemeyiniz..
Dergi Hakkında:2000 lerde şimdiki gibi çokda parlak olmayan çizgiroman piyasasında birşeyler yapmaya gayret eden birkaç yayıncı vardı.Alfa yayınlarının sahibi Ali Recan bunlardan biriydi.O dönemde yayınlanan Conan ile büyük başarılar ve tiraj elde eden Alfa yayınevi,başka çizgiromanlarda yayınlıyordu.Büyük boy yayınlanan korku çizgiromanıda bunlardan biridir.Ancak çokda uzun ömürlü olamadı.Kaç sayı basıldı bilmiyorum.Amerikada artık bir ekol olan,eerie ve creepy gibi korku dergilerinin çeşitli öyküleri süperkorku dergisinde yeralıyordu.
Yazıyı beğendiyseniz "beğen"tuşuna basıp paylaşalım.üye olmak için tıklayınız

1 yorum :

  1. Benim gibi bir çizgi roman sevdalısı için muhteşem bir kitap. Her ne kadar Ali Recan imzalı çizgi romanların çevirileri bir miktar sorunlu olsa da çizgi roman tarihimizde çok da yaygın olmayan korku türüne ait bu kitabı arşivime aldım bile. Merakla inceleyeceğim.

    YanıtlaSil