-->

15 Nisan 2016 Cuma

Yusuf Ziya Özer - MısırTarihi


Kitap Adı:Mısır Tarihi
Yazar:Prof.Dr.Yusuf Ziya Özer
Yayınevi:Türk Tarih Kurumu Yayınevi
Baskı Tarihi:1987
Sayfa:356
Format:Pdf.(Clear scan pdf)
Tür:Tarih
Kaynak:Kendi taramam (niggerman taraması)
Açıklama:İlk önce Buradan üye olunuz...Sonra aşağıdaki linke tıklayarak kitabı indirebilirsiniz.
İndirme Linki:Yusuf Ziya Özer - MısırTarihi
Not:Kitap pdf olarak eksiksiz ve tam metindir..Hayırlı okumalar.Yorumunuzu esirgemeyiniz.Ve beğendiyseniz beğen tuşuna basıp paylaşınız.
Kitap Hakkında:Bu kitap, Büyük Atatürkün yüksek himayeleri altında kurulan Türk Tarih Kurumunun çahşmalarına iştirakin bir eseridir. Türk milletinin, cihan tarihini yapan akvamın en mühimlerinden biri olduğuna şüphe edilemez. Kurumun gayesi de Türk tarihinin her safhasını bütün inceliklerile gözden geçirmek ve sayısız asırların karanlığı içinde kalan milli tarihimize bir ışık, bir aydınlık vermekten ibarettir. Bu gayeye tam bir su1'etle erişmek için Türk münevverlerinin belki de asırlarca çalışması: bitmez, tükenmez emekler ve gayretler sarfetmesi lazımdır. Kurulacak binanın azametinden ürkenler hiçbir vakit temel taşı koymağa muvaffak olamazlar. Bunun için Kurum, Büyük Dahinin emir ve işareti üzerine ürkmeden, çekinmeden bu mesaiye başlamıştır ve devam edecektir. Gelecek nesiller Türk tarihinin bütün azamet ve haşmetile kurulduğunu göreceklerdir.
Not:Kitabın sıradışı yapısı ve tarayıcıya tam uymaması nedeni ile bazı sayfalar az silik çıkmıştır.Bunu dosyayı epub yapınca düzelteceğim. 
Siteyi beğendiyseniz katkıda bulunun,üye olun,beğen butonlarını kullanın.Buradan üye olunuz..

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder